Flying Pig

Impreza Flying Pig
Spread the love

Około południa na ulicy Napelsstraat pojawiły się samochody ze sprzętem. W parku het Schengenplein ekipa zaczęła montować scenę, montowano też oświetlenie i dekoracje. Pojawiły się pierwsze furgonetki – food trucks, i stoiska piwne. Na końcu ustawione zostało stoisko z bluzami i koszulkami z logo Flying Pig, bo to jest już lokalna marka.
Właściwie nikt z ekipy, która to wszystko przygotowywała się nie spieszył, ale każdy robił swoje. Ich pracy przyglądali się stali bywalcy tego parku, czyli mieszkańcy pobliskiego domu seniora, przechodnie, którzy skrócili sobie drogę i szli na skróty przez park, okoliczni mieszkańcy, którzy wracali z zakupów w supermarkecie Delhaize, dzieci i ich matki lub opiekunowie, którzy bawili się z nimi na placu zabaw w parku. Późnym popołudniem ani dzieci, ani seniorów, ani przypadkowych przechodniów w parku już nie było, bo rozpoczęła się impreza – Flying Pig Summer KICK OFF – Eilandje. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem na fanpejdżu organizatorów, bo ponad 8 tysięcy osób zadeklarowało, że weźmie w nim udział. I rzeczywiście przyszło bardzo dużo osób, ale to nic dziwnego czy nadzwyczajnego, bo imprezy organizowane przez Flying Pig cieszą się dużą popularnością.
Koncepcja jest taka: co tydzień w innym miejscu w Antwerpii lub okolicznych miejscowościach, jak np. Brasschaat czy Kontich. Lokalizacja jest zawsze bardzo dobra, ciekawe miejsce, najczęściej jest to park lub plac w centrum np. Steenplein w Antwerpii, czyli tuż obok zamku nad rzeką czy jak tym razem park w dzielnicy Cadix. Zawsze jest szeroki wybór pysznego jedzenia ulicznego i różnego rodzaju alkohole – wino, piwo, koktajle i muzyka na żywo, najczęściej didżeje a czasem lokalne zespoły, prawdziwe miejscowe gwiazdy. Muzyka jest bardzo ważna, bo to według organizatorów kwintesencja udanego wieczoru podczas spotkań w gronie przyjaciół. Wydarzenia organizowane przez Flying Pig to aperitif weekendu, to przestrzeń, w której można się spotkać, coś zjeść, czegoś się napić i w miłej atmosferze słuchając muzyki spędzić wieczór ze znajomymi. Około północy wszystko się kończy. Tak samo było tym razem. Rano w parku nie było właściwie śladu po imprezie, tylko trawa była bardziej zdeptana niż zwykle. A gdzie i kiedy kolejna impreza Flying Pig? Zainteresowanych odsyłam na stronę www.flyingpig.be a szczegóły w zakładce kalendarz.

Flying Pig - DJ's

Flying Pig - frytki

Flying Pig - DJ

Banner Flying Pig

Flying Pig - gadżety, koszulki

Flying Pig - DJ's

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar