O blogu

Spread the love

O blogu

Blog powstał, ponieważ chciałabym pokazać Antwerpię z innej strony niż jest ona przestawiana w przewodnikach, artykułach czy wpisach internetowych, będących pamiątką z wizyty w Antwerpii. Pokazuję miasto z mojej perspektywy, czyli osoby, która absolutnie przypadkowo trafiła do Antwerpii i zakochała się w tym mieście portowym. Mijają lata a ja nadal tu mieszkam, i nadal potrafię się zachwycić Antwerpią, która choć taka sama to inna, bo ciągle coś się tu zmienia. To miasto czasem też wzbudza we mnie skrajnie negatywne emocje, bo nie wszystko jest tu naj. I o tym też napiszę. Dzielę się tu swoimi wrażeniami, odkryciami i wnioskami. Do tego trochę informacji praktycznych.

Ten blog to taki trochę przewodnik po mieście, trochę kalendarium wydarzeń kulturalnych i imprez miejskich, trochę pamiętnik, bo to moje wspomnienia a trochę album fotograficzny, bo nie wychodzę z domu bez aparatu i ciągle robię zdjęcia. Blog tworzę dla mojej rodziny, przyjaciół i znajomych, turystów, których oprowadzam, bo wszyscy czasem pytają jak mi się żyje w Antwerpii. Blog jest też dla Ciebie Czytelniku, bo kręte drogi Google (a raczej wyszukiwarka, bo wpisałeś taką a nie inną frazę) zaprowadziły Cię na tę stronę. Każdego interesuje coś innego a ja mogłabym o Antwerpii opowiadać godzinami, bo Antwerpia to wspaniałe, niesamowite i fantastyczne miasto. Niestety z reguły nie mogę wszystkiego opowiedzieć, bo czasu zawsze jest za mało, ale mogę napisać artykuł, który każdy może przeczytać i przejrzeć zdjęcia.

Mam nadzieję, że ten blog będzie, choć odrobinę pomocny dla osób planujących pobyt w Antwerpii. Moim celem jest zachęcenie innych do poznania Antwerpii. Do odkrywania jej według własnego klucza. Lubię poznawać Antwerpię i z największą przyjemnością sie tym dzielę tu w sieci. Zatem zapraszam do czytania, oglądania i poznawania Antwerpii. Przyjemnej lektury i dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Do zobaczenia w Antwerpii.