Ellis Gourmet Burger Antwerpen

Ellis Gourmet Burger

Spread the love

Frytki to danie narodowe w Belgii, podawane są w każdej restauracji, niemniej ważny od frytek jest sos, który jest do nich podawany. Jest kilka podstawowych rodzajów sosów do frytek i każdy znajdzie swój ulubiony smak. W Ellis Gourmet Burger frytki są serwowane z pysznym sosem pieprzowym na bazie majonezu. A co jeszcze dobrego jest w menu tej restauracji? Oj dużo i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci możemy zamówić zestaw mini classic burger (mięso wołowe) lub mini chicken burger (grillowana pierś z kurczaka) plus frytki, do tego pomidorki koktajlowe skropione oliwą. Przepyszne są też burgery wegetariańskie z orzechami. W menu regularnie pojawiają się nowości lub dania sezonowe, jak np. Black Lamba burger, czyli jagnięcy burger z kozim serem. O potrawach w Ellis Gourmet Burger można napisać esej, ale najlepiej pójść tam i coś zjeść. Moim zdaniem to bardzo dobre miejsce na obiad z dziećmi, bo jedzenie jest naprawdę smaczne i ładnie podane na podgrzewanych talerzach. Wystrój wnętrza jest nowoczesny i bardzo przyjemny, atmosfera raczej swoboda i dlatego ja z moim dzieckiem chętnie tam wracam.

W Antwerpii restauracje Ellis Gourmet Burger mieszczą się w trzech różnych dzielnicach – niedaleko dworca, koło MAS i blisko Królewskiego Muzeum Sztuk Pięknych. Poniżej dla zainteresowanych dokładne adresy:

Antwerpen DE KEYSERLEI
De Keyserlei 21, 2018 Antwerpen

Antwerpen EILANDJE
Sint-Aldegondiskaai 52-54, 2000 Antwerpen

Antwerpen LEOPOLD DE WAELPLAATS
Leopold De Waelplaats 2, 2000 Antwerpen

Na koniec kilka słów o marce Ellis Gourmet Burger. To belgijska sieć restauracji, która powstała w roku 2011 i z roku na rok się rozrasta. Obecnie restauracje Ellis Gourmet Burger znajdują się też we Francji i w Holandii. Dokładny adres każdej z nich jest podany na stronie www ellisgourmetburger.be/nl/locations.

Ellis Gourmet Burger to, jakość w dobrej cenie, dania są przygotowywane z wysokiej jakości produktów pochodzących od lokalnych dostawców a oryginalne przepisy dań przygotowują szefowie kuchni restauracji nagrodzonych gwiazdką Michelin.

Ellis Gourmet Burger Antwerpen - hamburger i frytki

Restauracja Ellis Burger Antwerpen przy Leopold DE Waelplaats

American Pancakes - Ellis Burger Antwerpen

Ellis Gourmet Burger - kawa

Ellis Gourmet Burger - kinder menu

Ellis Gourmet Burger - Antwerpen De Waelplaats

Ellis Gourmet Burger - frytki

Ellis Gourmet Burger - Ellis Menuzine